Przejdź do głównej zawartości

Jak podłączyć słuchawki i głośniki do komputera

Nowoczesna technologia JETSWITCH umożliwia przełączanie dźwięku z głośników do słuchawek w momencie ich założenia. To rozwiązanie sprawia, że

         słuchawki idealne nadają się do gier, słuchania muzyki oraz telefonii VoIP. Idealnie nadają się zarówno do użytku osobistego jak i zastosowań profesjonalnych. Słuchawki HPI 02 zapewniają najwyższej jakości dźwięk i maksymalną wygodę.
Kod Producenta I-BOX HPI-02
Komunikacja z urządzeniem Przewodowa
Długość przewodu 1,80 m
Złącze mini Jack
Regulacja głośności Tak
Kolor Srebrno-czarny
Typ słuchawek nauszne
Typ mikrofonu dynamiczny
Czułość mikrofonu -50±3 dB
Skuteczność słuchawek 110±5 dB

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Najlepszy konfigurator komputera w Koszalinie

Jak złożyć tanio i dobrze komputer stacjonarny do gier, internetu, nauki, multimediów, obróbki wideo lub 3d - to proste:
Najlepszy konfigurator komputera w sklepie MGR & IMAR w Koszaliniepomoże wybrać i zmontować najlepiej dostosowany do potrzeb i możliwości komputer stacjonarny. Zapraszamy

Stosujemy najnowsze komponenty renomowanych firm w atrakcyjnej cenie.

PROMOCJA: PŁACISZ TYLKO ZA PODZESPOŁY! GRATIS: dobór częściGRATIS: dostawaGRATIS: pomoc przy montażuGRATIS: instalacja systemu Windows zakupionego u nas i jego konfiguracjaGRATIS: instalacja DARMOWEGO - pakietu biurowego, antywirusa i innych potrzebnych darmowych i legalnych programówGRATIS: aktualizacja systemu, sterowników do najnowszych wersjiGRATIS: gwarancja dwuletnia na każdy podzespół GRATIS: plomba do zaplombowania komputera (tylko dla idiotów)GRATIS: radość z długoletniego użytkowania niepowtarzalnego komputera PROMOCJA: PŁACISZ TYLKO ZA PODZESPOŁY!

Unboxing i test głośnika MT3145 Mobilny BOOMBOX BT 2.1

Świetna jakość dźwięku i moc w rewelacyjnej cenie? Zobacz:

Jak najlepiej reklamować dysk twardy WD

Proponujemy szybsze i wygodniejsze zgłaszanie dysków twardych WD bezpośrednio u producenta.
Zalety:
 reklamacja produktu bez dokumentów gwarancyjnych, dowodu zakupu itp. krótki czas realizacji reklamacji (9-11 dni roboczych),śledzenie realizacji reklamacji w systemie on-line,   większe prawdopodobieństwo wymiany dysku na inną sztukę,niski koszt transportu,  nowy lub naprawiony dysk wraca prosto do nadawcy,sprawdzenie gwarancji bezpośrednio na stronie producenta,dłuższy okres gwarancji na dysk niż standardowa gwarancja sklepowa.Procedura reklamacji dysków WD: