Przejdź do głównej zawartości

Toshiba Satellite C650D-11H za nieprzyzwoicie niską cenę

Notebook Toshiba Satellite C650D-11H KoszalinNajlepszy wybór spośród komputerów przenośnych do podstawowych zastosowań za nieprzyzwoicie niską cenę.

MOCNO STYLOWY

Elegancki, nowoczesny wygląd laptopa Satellite C650/C650D wręcz nie pasuje do jego jakże przystępnej ceny. Nie ma w nim żadnych kompromisów pod względem stylu czy jakości wykonania. Zarówno na podkładce pod dłonie, jak i na pokrywie występuje innowacyjny teksturowy wzór, dzięki któremu nie widać niepożądanych odcisków palców. Laptop jest wyposażony w ekran panoramiczny Toshiba TruBrite® HD z energooszczędnym podświetleniem LED, a nowa czarna, ergonomiczna klawiatura i oddzielny blok klawiszy numerycznych są całkowicie płaskie, przez co zapewniają komfortowe i nieobciążające dłoni pisanie. MGR & IMAR S.C. Koszalin, ul. Domina 3/4, najlepiej i najtaniej

TOSHIBA OZNACZA WIĘCEJ
Ponieważ jest to produkt firmy Toshiba, model Satellite C650/C650D oferuje więcej. Inteligentniejsze funkcje, takie jak duża płytka dotykowa Touch Pad z dotykowymi elementami sterującymi, dzięki której można przewijać, wskazywać, klikać i powiększać bez odrywania palców od płytki. Więcej wyjątkowego oprogramowania, takiego jak Toshiba LifeSpace — to wielofunkcyjny pakiet biurowy, który pomaga w organizacji wszystkich codziennych czynności, zarządzaniu projektami i błyskawicznym odnajdywaniu plików. A także więcej innowacyjnych technologii, takich jak nowe oprogramowanie Toshiba Media Controller, dzięki któremu laptop Satellite C650/C650D może stać się centrum cyfrowej rozrywki udostępniającym muzykę, filmy i zdjęcia w sieci domowej. MGR & IMAR S.C. Koszalin, ul. Domina 3/4, najlepiej i najtaniejWIDOCZNOŚĆ I EKOLOGIA
Zintegrowana kamera internetowa* i mikrofon* umożliwiają prowadzenie rozmów online twarzą w twarz, a oprogramowanie Toshiba Face Recognition* pozwala na logowanie bez konieczności zapamiętywania hasła i zapewnia dostęp do laptopa wyłącznie przez uprawnionych użytkowników. MGR & IMAR S.C. Koszalin, ul. Domina 3/4, najlepiej i najtaniej

FUNKCJE TOSHIBA EASYMEDIA:


Płytka dotykowa
z dotykowymi elementami sterującymi

Oprogramowanie Toshiba
Face Recognition

Czytnik
wielokartowy

Oprogramowanie Toshiba
ConfigFree™

Oprogramowanie
Toshiba LifeSpace

Wyświetlacz z
podświetleniem LED

Oprogramowanie Toshiba
Media Controller
*Wszystkie wymienione dane techniczne są zależne od modelu i konfiguracji.
MGR & IMAR S.C. Koszalin, ul. Domina 3/4, najlepiej i najtaniej

Model: TOSHIBA Satellite C650D-11H
Procesor: Dwurdzeniowy procesor AMD Athlon II Dual-Core P320
Częstotliwość taktowania: 2x2,1GHz
Pamięć podręczna (cache): 1MB
Pamięć RAM: Zainstalowana pamięć RAM: 2GB
Typ pamięci: SO-DIMM DDR3
Max. wielkość pamięci: 8GB
Dysk twardy: 250GB SATA 5400obr/min
Karta graficzna: Typ :  Radeon HD 4250
Ilość pamięci : przydzielana dynamicznie
Typ pamięci : zintegrowana

Ilość pamięci : Do 893 MB pamięci wspólnej przy zainstalowanych 2 GB pamięci systemowej i do 3067 MB przy 8 GB pamięci systemowej (w zainstalowanym 64-bitowym systemie operacyjnym Windows)
Wyświetlacz: Rozmiar : 15,6 cali
Typ wyświetlacza :
HD Toshiba TruBrite, podświetlanie LED
Rozdzielczość : 1366 x 768 pikseli(16:9)
Napęd optyczny: Stacja dysków DVD Super Multi (Double Layer)
Komunikacja:
  • Karta sieciowa przewodowa LAN 10/100/1000Mbps
  • Moduł bezprzewodowej sieci WiFi 802.11 b/g/Draft-N
Czytnik kart pamięci:
Multi-Card Reader (SD™ Card up to 2 GB, miniSD™/microSD™ Card with adapter up to 2 GB, SDHC™ Card up to 32 GB, SDXC™ Card up to 2 TB and MultiMedia Card™ up to 2 GB)
Porty Video:
  • D-Sub (VGA) analogowe wyjście wideo
Porty we/wy:
  • 2 x USB 2.0
  • RJ-45 (LAN)
  • Wejście mikrofonu zewnętrznego
  • Wyjście słuchawkowe (stereofoniczne)
Kamera internetowa:
Zintegrowana kamera internetowa
Karta dźwiękowa: Obsługiwany format audio : Stereo 24 bity Wbudowane głośniki stereofoniczne
Typ baterii:
Li-Ion 6-komorowa
Wymiary / Waga : 380 x 250 x 28 (przód)/38 (tył) mm / 2,4 kg
System operacyjny: Linuks
Gwarancja: 24 miesiące
Zapraszamy do sklepu po laptopa Toshiba Satellite C650D-11H za nieprzyzwoicie niską cenę - kup najtaniej w Polsce z bezpłatnym odbiorem w sklepie MGR & IMAR S.C. Koszalin, ul. Domina 3/4, najlepiej i najtaniej - tylko 1344zł!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Najlepszy konfigurator komputera w Koszalinie

Jak złożyć tanio i dobrze komputer stacjonarny do gier, internetu, nauki, multimediów, obróbki wideo lub 3d - to proste:
Najlepszy konfigurator komputera w sklepie MGR & IMAR w Koszaliniepomoże wybrać i zmontować najlepiej dostosowany do potrzeb i możliwości komputer stacjonarny. Zapraszamy

Stosujemy najnowsze komponenty renomowanych firm w atrakcyjnej cenie.

PROMOCJA: PŁACISZ TYLKO ZA PODZESPOŁY! GRATIS: dobór częściGRATIS: dostawaGRATIS: pomoc przy montażuGRATIS: instalacja systemu Windows zakupionego u nas i jego konfiguracjaGRATIS: instalacja DARMOWEGO - pakietu biurowego, antywirusa i innych potrzebnych darmowych i legalnych programówGRATIS: aktualizacja systemu, sterowników do najnowszych wersjiGRATIS: gwarancja dwuletnia na każdy podzespół GRATIS: plomba do zaplombowania komputera (tylko dla idiotów)GRATIS: radość z długoletniego użytkowania niepowtarzalnego komputera PROMOCJA: PŁACISZ TYLKO ZA PODZESPOŁY!

Unboxing i test głośnika MT3145 Mobilny BOOMBOX BT 2.1

Świetna jakość dźwięku i moc w rewelacyjnej cenie? Zobacz:

Jak najlepiej reklamować dysk twardy WD

Proponujemy szybsze i wygodniejsze zgłaszanie dysków twardych WD bezpośrednio u producenta.
Zalety:
 reklamacja produktu bez dokumentów gwarancyjnych, dowodu zakupu itp. krótki czas realizacji reklamacji (9-11 dni roboczych),śledzenie realizacji reklamacji w systemie on-line,   większe prawdopodobieństwo wymiany dysku na inną sztukę,niski koszt transportu,  nowy lub naprawiony dysk wraca prosto do nadawcy,sprawdzenie gwarancji bezpośrednio na stronie producenta,dłuższy okres gwarancji na dysk niż standardowa gwarancja sklepowa.Procedura reklamacji dysków WD: