Przejdź do głównej zawartości

MSI CR640-049PL i3-2310M 2GB 15,6 500 DVD INT W7H tanio i wydajnieTani i wydajny laptop najnowszej generacji z procesorem Intel Core i3 (Sandy Bridge), wydajną grafiką wbudowaną w procesor i systemem Windows 7, dostępny  w sklepie MGR & IMAR w Koszalinie.

O procesorze i możliwościach grafiki piszemy tu: kliknij

Firma MSI zadbała o szereg ciekawych funkcji i udogodnień:


Oryginalny Windows® 7 Home Premium 
Nowoczesny wygląd  

Wygląd notebooków z serii CR640 został zainspirowany sylwetką luksusowych
sedanów. Tak jak samochody, notebooki MSI łączą w sobie nowoczesny wygląd oraz ponadprzeciętną wydajność.  CR640 dostępne są w kolorze luksusowej czerni oraz srebra.

  
Wysokiej jakości głośniki 
Klawisze funkcyjne idealnie wkomponowane w obudowę
Ozdobny touchpad o promienistym wzorze
Przycisk włączający komputer


Podwójna ochrona Twoich najcenniejszych danych
Notebooki CR640 zostały wyposażone w podwójny system ochrony danych : softwareowy, za pomocą zintegrowanego oprogramowania (technologia Time Stamp) oraz hardwarowy za pomocą specjalnego zabezpieczenia antywstrząsowego. 

Oprogramowanie Time stamp automatycznie zrobi kopię zapasową Twoich danych, które w razie potrzeby możesz odzyskaćUżytkownicy  niejednokrotnie borykali się z sytuacjami, w których w wyniku nieuwagi, wirusa czy tez innego zdarzenia utracili ważne dla siebie informacje. Inżynierowie MSI postanowili rozwiązać ten problem.

Notebooki CR640 zostały wyposażone w oprogramowanie Time Stamp, które wystarczy uruchomić za pomocą jednego przycisku na obudowie. Oprogramowanie automatycznie spożądzi kopię zapasową danych, które w razie potrzeby będziesz mógł w prosty sposób odzyskać!


Twój dysk może czuć się bezpiecznie!
Aby zabezpieczyć Twój dysk twardy przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi, został on zamontowany w specjalnie zaprojektowanej, wzmocnionej przestrzeni, formującej coś na kształt poduszki powietrznej. W takim opakowaniu, Twój dysk jest pod stałą ochroną!
Przyjazny interfejs
Notebook MSI CR640 różni się od pozostałych notebooków prostotą obsługi. Posiada szereg klawiszy funkcyjnych, za pomocą których możesz w łatwy sposób włączyć/wyłączyć komputer, włączyć/wyłączyć kamerę internetową, zmienić ustawienia wyświetlacza itp. Obsługa komputera nigdy nie była prostsza!
 

Zaprojektowany z myślą o Tobie

Intuicyjne dopasowywanie jasności wyświetlacza do twoich potrzeb

Notebook MSI  CR640 posiada funkcję automatycznego dopasowywania jasności wyświetlacza do warunków panujacych na zewnątrz. Dzięki temu, Twój wzrok nie będzie przemęczony a czas pracy na baterii znacznie dłuższy.
Przyjazny interface użytkownika

Notebook CR640 posiada zestaw przycisków funkcyjnych, które pozwalają na szybkie uruchamianie najczęściej używanych opcji komputera. 
Łatwe dopasowanie wyglądu wyświetlacza do swoich potrzeb

Dwukrotne wciśnięcie klawisza funkcyjnego, pozwoli na łatwą zmianę tapety na pulpicie oraz innych ustawień, zgodnie ze zdefiniowanymi trybami pracy (praca, dom, spotkanie itp.).
 
 


Idealnie rozmieszczone wszystkie porty wejścia i wyjścia

Wszystkie porty wejścia i wyjścia jak porty USB, czy wejście słuchawkowe zostału umieszcozne po jednej stronie obudowy notebook, tak by ich obsługa była jak najłatwiejsza i nie kolidowała z operowaniem myszką.Chłodny obszar pod nadgarstkami

Dzięki wydajnemu system chłodzenia, obszar, na którym zwykle trzymasz nadgarstki bedzie miał zawsze temperaturę zbliżoną do ludzkiego ciała, zapewniając komfortową pracę, niezależnie od temperatury na dworze.


"Convenience first" I/O design

Commonly used I/O jacks, like USB ports, headphone jacks, and card reader slots, are placed where they are easily operated. Now, operating your computer is much easier as there is no need to hunt for frequently used I/O ports.

Niesamowita wydajność  

Super szybkie uruchamianie systemu

Będziesz zdziwiony, jak szybko uruchomi się Twój nowy CR640, a zajmie mu to zaledwie połowę czasu, który potrzebują inne notebooki.

Szybsze ładowanie baterii

Bateria w notebook MSI CR640 ładuje się ok. 1.5 razy szybciej niż w tradycyjnych notebookach. Dzięki temu, będziesz zawsze gotowy na czas do wyjscia!

Zawsze w zasięgu sieci

Antena HiFre antenna zamontowana w MSI CR640 pracuje o 1.3X lepiej niż w standardowych notebookach, sprawiając, że bedziesz miał dostęp do sieci tam, gdzie inni już nie!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Optymalizacja Windows 7 na dysku SSD

PRZED instalacją systemu wchodzimy w BIOS komputera i ustawiamy kontroler SATA w tryb AHCIPO instalacji systemu i sterowników wystarczy uruchomić Indeks Wydajności Systemu - po teście system jest już właściwie zoptymalizowany (Otwórz aplet Informacje wydajności i narzędzia, klikając przycisk Start, a następnie Panel sterowania. W polu wyszukiwania wpisz Informacje wydajności i narzędzia, a następnie na liście wyników kliknij pozycję Informacje wydajności i narzędzia. Kliknij polecenie Klasyfikuj ten komputer.)Sprawdzamy, czy została wyłączona defragmentacja dysku SSD: klikamy START/Komputer, prawym klawiszem myszy wybieramy Właściwości dysku SSD i w zakładce narzędzia klikamy Defragmentuj. Przy dysku SSD powinna być informacja "Nigdy nie uruchamiaj"Sprawdzamy, czy została na dysku SSD wyłączona funkcja indeksowania zawartości plików - pole wyboru ma być puste w zakładce Ogólne we właściwościach dysku SSDZe względu na małą ilość miejsca na dysku SSD można wyłączyć funkcję prz…

Jak najlepiej reklamować dysk twardy WD

Proponujemy szybsze i wygodniejsze zgłaszanie dysków twardych WD bezpośrednio u producenta.
Zalety:
 reklamacja produktu bez dokumentów gwarancyjnych, dowodu zakupu itp. krótki czas realizacji reklamacji (9-11 dni roboczych),śledzenie realizacji reklamacji w systemie on-line,   większe prawdopodobieństwo wymiany dysku na inną sztukę,niski koszt transportu,  nowy lub naprawiony dysk wraca prosto do nadawcy,sprawdzenie gwarancji bezpośrednio na stronie producenta,dłuższy okres gwarancji na dysk niż standardowa gwarancja sklepowa.Procedura reklamacji dysków WD:

MYSZ NATEC GENESIS G55 OPTYCZNA PRZEWODOWA USB GAMING 2000DPI +DPI SWITCH +BURST FIRE BUTTON

MYSZ NATEC GENESIS G55

Nowa seria Natec Genesis powstała z myślą o graczach szukających produktów w rozsądnej cenie przy zachowaniu wysokiej funkcjonalności oraz jakości.

Cechy produktu:
- Precyzyjny sensor optyczny 2000 DPI,
- 4 poziomy zmiany DPI (800/1200/1600/2000DPI),
- 7 przycisków,
- Przycisk krótkiej serii,
- Tryb always on,
- Ergonomiczny kształt,
- Wygodne uchwyty boczne,
- Zwiększona waga,
- długość przewodu: 2,5m,
- Pozłacane złącze USB,
- Full Speed USB 2.0.
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE W NASZYM SYSTEMIE INTERNETOWYM GiMBU.EU. Kliknij TU
Opis techniczny: