Przejdź do głównej zawartości

Antywirusa za darmo dostaniesz


Szanowni Państwo, 
Z radością informujemy o promocji skierowanej do naszych klientów obejmującej wszystkie urządzenia atramentowe firmy Brother.
Przy zakupie każdej promocyjnej drukarki atramentowej All-In-One, Brother oferuje za darmo jednorazową licencję na 12 miesięcy na pełną wersję antywirusowego oprogramowania „TITANIUM ™ Antivirus + 2012” firmy Trend Micro.
Okres promocji to styczeń – marzec 2012. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Wszystkie wielofunkcyjne drukarki Brother z gratisem mają promocyjną naklejkę - poniżej przykładowe zdjęcie.
Promocyjne modele to: DCP195C, DCPJ125, DCPJ315W, DCPJ525W, DCPJ725DW, DCPJ925DW, MFCJ220, MFCJ430W, MFCJ625DW, MFCJ825DW, MFC5895CW, MFCJ5910DW, MFCJ6510DW, MFCJ6910DW
W przypadku jakichkolwiek pytań bądź też wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.
Z poważaniem,
MGR & IMAR 
zdjęcie:


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

JAK NARYSOWAĆ ŚW. MIKOŁAJA

JAK NARYSOWAĆ ŚW. MIKOŁAJA? Zapraszamy do sklepu:
Kliknij tutaj a na najlepszym blogu w sieci znajdziesz przepis na samodzielne narysowanie takiego pięknego św. Mikołaja:
Wystarczy go tylko pokolorować i gotowy - jak żywy.

Najlepszy konfigurator komputera w Koszalinie

Jak złożyć tanio i dobrze komputer stacjonarny do gier, internetu, nauki, multimediów, obróbki wideo lub 3d - to proste:
Najlepszy konfigurator komputera w sklepie MGR & IMAR w Koszaliniepomoże wybrać i zmontować najlepiej dostosowany do potrzeb i możliwości komputer stacjonarny. Zapraszamy

Stosujemy najnowsze komponenty renomowanych firm w atrakcyjnej cenie.

PROMOCJA: PŁACISZ TYLKO ZA PODZESPOŁY! GRATIS: dobór częściGRATIS: dostawaGRATIS: pomoc przy montażuGRATIS: instalacja systemu Windows zakupionego u nas i jego konfiguracjaGRATIS: instalacja DARMOWEGO - pakietu biurowego, antywirusa i innych potrzebnych darmowych i legalnych programówGRATIS: aktualizacja systemu, sterowników do najnowszych wersjiGRATIS: gwarancja dwuletnia na każdy podzespół GRATIS: plomba do zaplombowania komputera (tylko dla idiotów)GRATIS: radość z długoletniego użytkowania niepowtarzalnego komputera PROMOCJA: PŁACISZ TYLKO ZA PODZESPOŁY!

Najlepszy router do sieci kablowych

Proponujemy routery do sieci kablowych firmy LevelOne zapewniającej wysoką jakość - my dajemy hurtową cenę- już od 59zł brutto.
Marka LevelOne została założona w 1991 w Dortmundzie, w Niemczech przez Digital Data Communications GmbH.
To najlepsze, tanie routery do kablówki, czyli pasują do internetu dostarczanego z TKK, sieci Edata i Gawex oraz wszystkich korzystających z technologii DSL. Zapraszamy do sklepu w Koszalinie.
Producent daje gwarancję aż pięcioletnią(!!) co jest potwierdzeniem wyjątkowej na polskim rynku jakości urządzeń  firmy LevelOne.


ROUTER DSL WIFI G/N150 + LANX4 LEVELONE (WBR-6002) 
Prędkość do 150Mbps dzięki technologi 802.11n Draft 2.0Automatyczny wybór kanałówPrzycisk On /Off pozwala na szybkie wyłączenie sieci bezprzewodowejMożliwość ustawienia godzin pracy sieci bezprzewodowejProste zabezpieczenie sieci przez przycisk WPSZaawansowany Firewall, ręczne ustawienia trasMożliwość połączenia WISP - router łączy się z dostawcą internetu przez wifi a kablem dostarcza n…