poniedziałek, 4 marca 2013

Gramy za darmo w League of Legends

Kolejna dobra i do tego darmowa gra, którą polecamy:

League of Legends jest grą z gatunku MOBA* stworzoną przez Riot games. Wśród wielu ostatnio wydanych gier z tego gatunku LoL wyróżnia się przede wszystkim tym, że jest całkowicie darmowy. No może całkowicie nie jest do końca prawdą, ponieważ jest na co wydać pieniądze, są to np. alternatywne wyglądy dla postaci ale nikt nie zmusza nas do ich kupowania. Brak wydatków to jedno, ale czy sama rozgrywka jest na tyle dobra i zróżnicowana żeby wciągnąć gracza na dłużej ?
Darmowa rejestracja do League of Legends: tu kliknij.
Tutaj właśnie LoL rozwija skrzydła. W porównaniu do swojego pierwowzoru czyli DOTA, oferuje nie jedną a 3 różne mapy, na których rozgrywka znacząco się różni. I tak mamy tryby
5vs5, 3vs3 oraz Dominion.
Fenomen MOBA leży w jego prostocie. Szybkiej rozgrywce, która nie nudzi. Łatwemu do opanowania systemowi walki i rozwoju, nagradzaniu zwycięzców, a jednocześnie mobilizowaniu przegranych do dalszych starań. A w tym wszystkim nie można zapomnieć, że to co dzisiaj jest w centrum uwagi, co stało się najbardziej popularną i legendarną modyfikacją do gry, niegdyś było jedynie mapą, w którą nikt nie chciał grać.
Wymagania sprzętowe:

Zalecane Minimalne
System Windows XP lub nowszy Windows XP lub nowszy
Procesor 3 Ghz 2 Ghz
RAM 1 GB 512 MB
Grafika GeForce 8800 lub lepsza Dowolna karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0
Wolne miejsce na dysku 2,5 GB 2,5 GB
Jak widać można pograć nawet na kilkuletnim sprzęcie a nawet na średnim, w miarę nowym laptopie.

*MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) gatunek, który pojawił się znikąd, a w tej chwili stał się jednym z bardziej interesujących pozycji nie tylko na rynku gier komputerowych.
Brak komentarzy: