Przejdź do głównej zawartości

Jak uzyskać dostęp do swoich danych w domu i przez Internet.

Najprostszy w użyciu dysk sieciowy NAS Natec my-Ditto.

Dysk sieciowy NAS (Network Attached Storage) to urządzenie umożliwiające podłączenie dysków twardych do sieci komputerowej w domu lub firmie oraz dostęp do zasobów (plików, multimediów) w sieci lokalnej oraz z każdego miejsca na Ziemi przez internet.
Możemy gromadzić nasze dane w jednym miejscu zamiast trzymać je na rozmaitych nośnikach i urządzeniach mających ograniczoną pojemność.

Łatwy w podłączeniu i użyciu w każdym miejscu.

Zobacz w sklepie GiMBU.EU

Natec myDitto to
najprostszy w konfiguracji NAS dostępny na rynku. Wystarczy podłączyć my-Ditto do routera za pomocą kabla RJ-45, a następnie w celu łatwego połączenia z urządzeniem wystarczy podłączyć do komputera domowego lub biurowego sprzętowy klucz autoryzacyjny USB dostarczony w zestawie. Oprogramowanie zainstalowane na kluczu (w języku polskim) automatycznie wykryje my-Ditto i umożliwi dostęp do danych na nim zapisanych zarówno w sieci lokalnej jak i zewnętrznej (przez Internet). Nie potrzeba konfigurować przekierowania portów, czy usługi DynDNS w przypadku zmiennego adresu IP (przykładowo Neostrada).
Do uzyskania dostępu do danych umieszczonych na Natec myDitto nie potrzeba żadnej wiedzy technicznej z zakresu konfiguracji połączeń komputerowych, czy sieci komputerowych.
Z łatwością można udostępnić dowolne dane znajdujące się na dysku, takie jak zdjęcia, filmy, muzyka, całej swojej rodzinie, wystarczy przekazać im odpowiednie klucze sprzętowe (2 dostępne w zestawie) lub zainstalować oprogramowanie z jednego z kluczy.

Łatwy dostęp z urządzeń mobilnych

Natec myDitto to nie tylko łatwy dostęp z dowolnego komputera, ale również z wszelkich urządzeń mobilnych czyli notebooka, tableta czy smartfona. Darmowa aplikacja dostępna zarówno na Androida, iPhona/iPada, a także na Windowsa mobile z łatwością pozwoli uzyskać dostęp do danych znajdujących się na dysku myDitto. Do konfiguracji potrzebny jest tylko adres e-mail.

Praca zdalna.

Praca na dokumentach znajdujących się na dysku
Natec my-Ditto pozwala nie tylko na dostęp zdalny do dokumentów, ale idzie o krok dalej. Możliwa jest praca na dokumentach bezpośrednio z dysku bez konieczności przenoszenia ich na lokalny komputer. Jest to wyjątkowo przydatna funkcja w momencie gdy korzystamy z obcych komputerów przykładowo w kawiarence internetowej, i nie chcemy, by nasze dokumenty zostały zapisane na takim komputerze.

Wbudowany odtwarzacz MP3, obsługa DLNA.

Oprogramowanie do Natec my-Ditto, zarówno na komputery, jak i urządzenia mobilne, posiada wbudowanych odtwarzacz MP3, umożliwiający bezpośrednie odtwarzanie muzyki znajdującej się na dysku my-Ditto, bez konieczności ściągania ich na komputer, tablet, czy telefon.
Dodatkowo, można strumieniować pliki bezpośrednio na telewizor, odtwarzacz multimedialny, bądź konsole do gier, wykorzystując protokół DLNA.

Backup czyli kopie zapasowe danych z komputerów.

Za pomocą Twojego klucza USB my-Ditto i jednego kliknięcia, możesz w łatwy sposób wykonać kopię zapasową swoich danych. Kiedy tylko je zaktualizujesz, zaktualizuje je także my-Ditto - zachowując każdą zmianę.

BitTorrent

Dostępna z poziomu przeglądarki internetowej aplikacja, umożliwiająca pobieranie danych za pomocą popularnego protokołu BitTorrent, umożliwia pobieranie danych z Internetu samodzielnie przy wyłączonym komputerze.

Bezpieczeństwo

Natec my-Ditto to nie tylko wygoda i funkcjonalność. To także wysoki poziom bezpieczeństwa. Dwustopniowa autoryzacja sprzętowe klucze USB, oraz zabezpieczenie hasłem. Szyfrowanie 256-bitowe AES z wykorzystaniem autorskiego protokołu autoryzacyjnego my-Ditto, to najwyższy poziom bezpieczeństwa dostępny w urządzeniach dla domu i małych firm.

Maksymalne zabezpieczenie danych.

Dzięki możliwości zainstalowania dwóch dysków twardych i wykorzystania funkcji RAID 1, serwer zapewnia zwiększoną odporność na utratę danych w przypadku awarii dysku. Dzięki tej funkcji wszystkie dane zapisywane są na obu dyskach równolegle. W przypadku gdy jeden z nich ulegnie awarii, zostaje kopia zapasowa na drugim dysku. Jest to zaawansowane rozwiązanie wykorzystywane w profesjonalnych macierzach dyskowych.

Rozwiązania biznesowe w chmurze.

Natec my-Ditto to nie tylko rozwiązanie dla domu. Łatwy, bezpieczny dostęp do danych dla nawet 100 użytkowników, do tego niewymagający żadnej wiedzy technicznej, to idealne rozwiązanie w firmach, posiadających biura w kilku budynkach, czy miastach, a także pracowników zdalnych. Niezależnie, czy potrzebny jest dostęp do prezentacji na laptopie podczas podróży biznesowej, czy serwer który udostępni dane do użytku dla personelu, Natec my-Ditto sprosta tym wyzwaniom.

Dane techniczne:


 • Maksymalna pojemność dysków twardych: 2x2TB (brak w zestawie), RAID 0, 1
 • Interfejs sieciowy: Gigabit Ethernet
 • Wykorzystywane protokoły sieciowe: Samba (SMB), protokół własny my-Ditto
 • Wykorzystywane protokoły multimedialne: UPnP, DLNA 1.5, iTunes
 • Złącza dodatkowe: 2 porty USB 2.0
 • Format plików obsługiwanych przez port USB: NTFS (do odczytu), FAT, EXT
 • Wymiary: 77mm x 165mm x 190mm
 • Waga: 1,19 kg (bez dysków twardych)
 • Gwarancja: 2 lata
 • System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8; Macintosh OS X 10.6 lub nowszy, Linux, Ubuntu 10.4 LTS
 • System operacyjny urządzeń mobilnych: iPad/iPjone/iPod Touch iOS 3.1 lub nowszy; Android 2.1 lub nowszy, Windows Mobile 6.1 lub nowszy
 • Sugerowana cena 499 zł.
Zapraszamy do sklepu MGR&IMAR w Koszalinie. Zapewniamy dobre ceny.

Zawartość opakowania:
Natec my-Ditto
2 klucze autoryzacyjne USB (1 użytkownika, 1 administratora)
Karta produktu
Kabel RJ-45
Zasilacz sieciowy
Podstawka umożliwiająca montaż pionowy


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

JAK NARYSOWAĆ ŚW. MIKOŁAJA

JAK NARYSOWAĆ ŚW. MIKOŁAJA? Zapraszamy do sklepu:
Kliknij tutaj a na najlepszym blogu w sieci znajdziesz przepis na samodzielne narysowanie takiego pięknego św. Mikołaja:
Wystarczy go tylko pokolorować i gotowy - jak żywy.

Najlepszy konfigurator komputera w Koszalinie

Jak złożyć tanio i dobrze komputer stacjonarny do gier, internetu, nauki, multimediów, obróbki wideo lub 3d - to proste:
Najlepszy konfigurator komputera w sklepie MGR & IMAR w Koszaliniepomoże wybrać i zmontować najlepiej dostosowany do potrzeb i możliwości komputer stacjonarny. Zapraszamy

Stosujemy najnowsze komponenty renomowanych firm w atrakcyjnej cenie.

PROMOCJA: PŁACISZ TYLKO ZA PODZESPOŁY! GRATIS: dobór częściGRATIS: dostawaGRATIS: pomoc przy montażuGRATIS: instalacja systemu Windows zakupionego u nas i jego konfiguracjaGRATIS: instalacja DARMOWEGO - pakietu biurowego, antywirusa i innych potrzebnych darmowych i legalnych programówGRATIS: aktualizacja systemu, sterowników do najnowszych wersjiGRATIS: gwarancja dwuletnia na każdy podzespół GRATIS: plomba do zaplombowania komputera (tylko dla idiotów)GRATIS: radość z długoletniego użytkowania niepowtarzalnego komputera PROMOCJA: PŁACISZ TYLKO ZA PODZESPOŁY!

Najlepszy router do sieci kablowych

Proponujemy routery do sieci kablowych firmy LevelOne zapewniającej wysoką jakość - my dajemy hurtową cenę- już od 59zł brutto.
Marka LevelOne została założona w 1991 w Dortmundzie, w Niemczech przez Digital Data Communications GmbH.
To najlepsze, tanie routery do kablówki, czyli pasują do internetu dostarczanego z TKK, sieci Edata i Gawex oraz wszystkich korzystających z technologii DSL. Zapraszamy do sklepu w Koszalinie.
Producent daje gwarancję aż pięcioletnią(!!) co jest potwierdzeniem wyjątkowej na polskim rynku jakości urządzeń  firmy LevelOne.


ROUTER DSL WIFI G/N150 + LANX4 LEVELONE (WBR-6002) 
Prędkość do 150Mbps dzięki technologi 802.11n Draft 2.0Automatyczny wybór kanałówPrzycisk On /Off pozwala na szybkie wyłączenie sieci bezprzewodowejMożliwość ustawienia godzin pracy sieci bezprzewodowejProste zabezpieczenie sieci przez przycisk WPSZaawansowany Firewall, ręczne ustawienia trasMożliwość połączenia WISP - router łączy się z dostawcą internetu przez wifi a kablem dostarcza n…