Przejdź do głównej zawartości

Jak uzyskać dostęp do swoich danych w domu i przez Internet.

Najprostszy w użyciu dysk sieciowy NAS Natec my-Ditto.

Dysk sieciowy NAS (Network Attached Storage) to urządzenie umożliwiające podłączenie dysków twardych do sieci komputerowej w domu lub firmie oraz dostęp do zasobów (plików, multimediów) w sieci lokalnej oraz z każdego miejsca na Ziemi przez internet.
Możemy gromadzić nasze dane w jednym miejscu zamiast trzymać je na rozmaitych nośnikach i urządzeniach mających ograniczoną pojemność.

Łatwy w podłączeniu i użyciu w każdym miejscu.

Zobacz w sklepie GiMBU.EU

Natec myDitto to
najprostszy w konfiguracji NAS dostępny na rynku. Wystarczy podłączyć my-Ditto do routera za pomocą kabla RJ-45, a następnie w celu łatwego połączenia z urządzeniem wystarczy podłączyć do komputera domowego lub biurowego sprzętowy klucz autoryzacyjny USB dostarczony w zestawie. Oprogramowanie zainstalowane na kluczu (w języku polskim) automatycznie wykryje my-Ditto i umożliwi dostęp do danych na nim zapisanych zarówno w sieci lokalnej jak i zewnętrznej (przez Internet). Nie potrzeba konfigurować przekierowania portów, czy usługi DynDNS w przypadku zmiennego adresu IP (przykładowo Neostrada).
Do uzyskania dostępu do danych umieszczonych na Natec myDitto nie potrzeba żadnej wiedzy technicznej z zakresu konfiguracji połączeń komputerowych, czy sieci komputerowych.
Z łatwością można udostępnić dowolne dane znajdujące się na dysku, takie jak zdjęcia, filmy, muzyka, całej swojej rodzinie, wystarczy przekazać im odpowiednie klucze sprzętowe (2 dostępne w zestawie) lub zainstalować oprogramowanie z jednego z kluczy.

Łatwy dostęp z urządzeń mobilnych

Natec myDitto to nie tylko łatwy dostęp z dowolnego komputera, ale również z wszelkich urządzeń mobilnych czyli notebooka, tableta czy smartfona. Darmowa aplikacja dostępna zarówno na Androida, iPhona/iPada, a także na Windowsa mobile z łatwością pozwoli uzyskać dostęp do danych znajdujących się na dysku myDitto. Do konfiguracji potrzebny jest tylko adres e-mail.

Praca zdalna.

Praca na dokumentach znajdujących się na dysku
Natec my-Ditto pozwala nie tylko na dostęp zdalny do dokumentów, ale idzie o krok dalej. Możliwa jest praca na dokumentach bezpośrednio z dysku bez konieczności przenoszenia ich na lokalny komputer. Jest to wyjątkowo przydatna funkcja w momencie gdy korzystamy z obcych komputerów przykładowo w kawiarence internetowej, i nie chcemy, by nasze dokumenty zostały zapisane na takim komputerze.

Wbudowany odtwarzacz MP3, obsługa DLNA.

Oprogramowanie do Natec my-Ditto, zarówno na komputery, jak i urządzenia mobilne, posiada wbudowanych odtwarzacz MP3, umożliwiający bezpośrednie odtwarzanie muzyki znajdującej się na dysku my-Ditto, bez konieczności ściągania ich na komputer, tablet, czy telefon.
Dodatkowo, można strumieniować pliki bezpośrednio na telewizor, odtwarzacz multimedialny, bądź konsole do gier, wykorzystując protokół DLNA.

Backup czyli kopie zapasowe danych z komputerów.

Za pomocą Twojego klucza USB my-Ditto i jednego kliknięcia, możesz w łatwy sposób wykonać kopię zapasową swoich danych. Kiedy tylko je zaktualizujesz, zaktualizuje je także my-Ditto - zachowując każdą zmianę.

BitTorrent

Dostępna z poziomu przeglądarki internetowej aplikacja, umożliwiająca pobieranie danych za pomocą popularnego protokołu BitTorrent, umożliwia pobieranie danych z Internetu samodzielnie przy wyłączonym komputerze.

Bezpieczeństwo

Natec my-Ditto to nie tylko wygoda i funkcjonalność. To także wysoki poziom bezpieczeństwa. Dwustopniowa autoryzacja sprzętowe klucze USB, oraz zabezpieczenie hasłem. Szyfrowanie 256-bitowe AES z wykorzystaniem autorskiego protokołu autoryzacyjnego my-Ditto, to najwyższy poziom bezpieczeństwa dostępny w urządzeniach dla domu i małych firm.

Maksymalne zabezpieczenie danych.

Dzięki możliwości zainstalowania dwóch dysków twardych i wykorzystania funkcji RAID 1, serwer zapewnia zwiększoną odporność na utratę danych w przypadku awarii dysku. Dzięki tej funkcji wszystkie dane zapisywane są na obu dyskach równolegle. W przypadku gdy jeden z nich ulegnie awarii, zostaje kopia zapasowa na drugim dysku. Jest to zaawansowane rozwiązanie wykorzystywane w profesjonalnych macierzach dyskowych.

Rozwiązania biznesowe w chmurze.

Natec my-Ditto to nie tylko rozwiązanie dla domu. Łatwy, bezpieczny dostęp do danych dla nawet 100 użytkowników, do tego niewymagający żadnej wiedzy technicznej, to idealne rozwiązanie w firmach, posiadających biura w kilku budynkach, czy miastach, a także pracowników zdalnych. Niezależnie, czy potrzebny jest dostęp do prezentacji na laptopie podczas podróży biznesowej, czy serwer który udostępni dane do użytku dla personelu, Natec my-Ditto sprosta tym wyzwaniom.

Dane techniczne:


 • Maksymalna pojemność dysków twardych: 2x2TB (brak w zestawie), RAID 0, 1
 • Interfejs sieciowy: Gigabit Ethernet
 • Wykorzystywane protokoły sieciowe: Samba (SMB), protokół własny my-Ditto
 • Wykorzystywane protokoły multimedialne: UPnP, DLNA 1.5, iTunes
 • Złącza dodatkowe: 2 porty USB 2.0
 • Format plików obsługiwanych przez port USB: NTFS (do odczytu), FAT, EXT
 • Wymiary: 77mm x 165mm x 190mm
 • Waga: 1,19 kg (bez dysków twardych)
 • Gwarancja: 2 lata
 • System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8; Macintosh OS X 10.6 lub nowszy, Linux, Ubuntu 10.4 LTS
 • System operacyjny urządzeń mobilnych: iPad/iPjone/iPod Touch iOS 3.1 lub nowszy; Android 2.1 lub nowszy, Windows Mobile 6.1 lub nowszy
 • Sugerowana cena 499 zł.
Zapraszamy do sklepu MGR&IMAR w Koszalinie. Zapewniamy dobre ceny.

Zawartość opakowania:
Natec my-Ditto
2 klucze autoryzacyjne USB (1 użytkownika, 1 administratora)
Karta produktu
Kabel RJ-45
Zasilacz sieciowy
Podstawka umożliwiająca montaż pionowy


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Najlepszy konfigurator komputera w Koszalinie

Jak złożyć tanio i dobrze komputer stacjonarny do gier, internetu, nauki, multimediów, obróbki wideo lub 3d - to proste:
Najlepszy konfigurator komputera w sklepie MGR & IMAR w Koszaliniepomoże wybrać i zmontować najlepiej dostosowany do potrzeb i możliwości komputer stacjonarny. Zapraszamy

Stosujemy najnowsze komponenty renomowanych firm w atrakcyjnej cenie.

PROMOCJA: PŁACISZ TYLKO ZA PODZESPOŁY! GRATIS: dobór częściGRATIS: dostawaGRATIS: pomoc przy montażuGRATIS: instalacja systemu Windows zakupionego u nas i jego konfiguracjaGRATIS: instalacja DARMOWEGO - pakietu biurowego, antywirusa i innych potrzebnych darmowych i legalnych programówGRATIS: aktualizacja systemu, sterowników do najnowszych wersjiGRATIS: gwarancja dwuletnia na każdy podzespół GRATIS: plomba do zaplombowania komputera (tylko dla idiotów)GRATIS: radość z długoletniego użytkowania niepowtarzalnego komputera PROMOCJA: PŁACISZ TYLKO ZA PODZESPOŁY!

Unboxing i test głośnika MT3145 Mobilny BOOMBOX BT 2.1

Świetna jakość dźwięku i moc w rewelacyjnej cenie? Zobacz:

Jak najlepiej reklamować dysk twardy WD

Proponujemy szybsze i wygodniejsze zgłaszanie dysków twardych WD bezpośrednio u producenta.
Zalety:
 reklamacja produktu bez dokumentów gwarancyjnych, dowodu zakupu itp. krótki czas realizacji reklamacji (9-11 dni roboczych),śledzenie realizacji reklamacji w systemie on-line,   większe prawdopodobieństwo wymiany dysku na inną sztukę,niski koszt transportu,  nowy lub naprawiony dysk wraca prosto do nadawcy,sprawdzenie gwarancji bezpośrednio na stronie producenta,dłuższy okres gwarancji na dysk niż standardowa gwarancja sklepowa.Procedura reklamacji dysków WD: