czwartek, 9 lipca 2015

FOTEL DLA GRACZA AROZZI TORRETTA

FOTEL DLA GRACZA AROZZI TORRETTA


 torrettaFotel dla gracza jest ważnym, lecz często niedocenianym składnikiem całego zestawu gamingowego. Gracze przed komputerem spędzają bardzo wiele czasu, a od fotela zależy komfort spędzania tego czasu. Zachowana dobra postawa przy graniu poprawia nam zdrowie i samopoczucie. Profesjonalne, gamingowe fotele dla graczy szwedzkiej firmy Arozzi. Są to fotele, które najbardziej zapaleni gracze wożą ze sobą na jedno z największych lanparty na świecie jakim jest Dreamhack.Granie na maksymalnie wygodnym fotelu sprawia więcej przyjemności i szczególnie po wielu godzinach człowiek jest o wiele mniej zmęczony, co znowu przekłada się na lepsze wyniki. Najlepsi gracze dobrze wiedzą co robią.

Szwedzki producent foteli gamingowych przedstawia nową serię AROZZI Torretta. Zostały one zaprojektowane od podstaw razem z najbardziej zapalonymi graczami, którzy nie ominą żadnego większego lan party.

  • Nowe modele są w środku wypełnione nowym rodzajem pianki, który bardziej dostosowuje się do kształtu użytkownika.
  • Fotele mają regulowaną wysokość siedziska,
  • regulacje kąta nachylenia oparcia oraz
  • można także zmieniać wysokość i kąt podłokietników.
  • Pozwala to osobom o różnej budowie dopasować idealnie kształt fotela do swoich potrzeb.


AROZZI Torretta są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych.Profesjonalne, gamingowe fotele dla graczy szwedzkiej firmy Arozzi są dostępne w sklepie GiMBU.EUDostawa gratis z kodem promocyjnym: TORRETTA

Brak komentarzy: