Przejdź do głównej zawartości

Najlepsze odchudzanie po świętach i nie tylko: ZIOŁOWA YERBA MATE

Najlepsze właściwości odchudzające ma yerba mate wspomagana rozmaitymi ziołami.

Zapraszamy do sklepu

Pijąc yerba mate regularnie m.in.:
 • oczyszczamy organizm
 • dostarczamy witaminy i mikroelementy
 • obniżamy poziom cholesterolu
 • chronimy wątrobę
 • zmniejszamy tkankę tłuszczową 
Zauważalne efekty występują nawet po miesiącu codziennego picia yerba mate.
Koszt takiej kuracji to raptem nieco ponad 20zł (miesięcznie!) - do tego żadnej chemii: wszystkie składniki są 100% naturalne.
Wystarczy codziennie wypić porcję yerba mate - resztę zrobi za nas natura.
Oczywiście nie zaszkodzi także porcja wysiłku fizycznego.
Gdzie kupić Yerba Mate w Koszalinie? Kliknij tu.
Jak zaparzyć Yerba Mate? Kliknij tu.
Jak działa Yerba Mate? Kliknij tu.

Yerba Mate Indega En Forma


Paragwajska yerba mate z dużej i szanowanej plantacji Indega. Mocniejsza postać Pajarito. Zawiera dodatek ziół wspomagających odchudzanie.
SKŁAD: Yerba Mate 85%, boldo 5%, mięta 5%, senes 3%, siemię lniane 2%


Yerba Mate Colon 90-60-90 ziołowy


Doskonałe połączenie yerba mate oraz naturalnych ziół, takich jak skrzyp i zielona herbata. Wygodne, podwójne opakowanie, zabezpiecza przed rozsypywaniem się produktu i zachowuje jego długotrwały aromat. Bez żadnych sztucznych dodatków.
SKŁAD: Yerba Mate, mięta (Mentha arvensis), skrzyp (Equisetum arvensis), straczyniec (Cassia angustifolia), zielona herbata (Camellia sinensis).

Yerba Mate CBSe silueta

Idealna yerba mate dla wszystkich szukających wsparcia przy poprawie przemiany materii. Delikatna w smaku mieszanka tradycyjnej yerba mate con palo, mięty polnej, dzikiej róży z dodatkiem polidextrozy, boldo, cedronu, kopru włoskiego i morskich alg. CBSe Silueta zawiera 20% dziennego zapotrzebowania na cynk, witaminy B2, B5, B6, B9, B12 oraz aż 74% na witaminę B1.

Yerba mate CBSe Regulase


Yerba Mate CBSe o delikatnym ziołowym smaku, nie zawierająca glutenu. Doskonała zarówno na gorąco jak i na zimno do terere.
SKŁAD: Yerba Mate, poleo (lippia turbinata), dzika róża, werbena cytrynowa (cedron), rumianek oraz prebiotyki i naturalny aromat śliwkowy.


Yerba mate UNION BIO


Yerba Mate Union Bio to mieszanka 95% yerba mate i 5% inuliny. Skierowana jest do osób poszukujących obok pobudzenia również właściwości odchudzających. W składzie tej mieszanki 5% zajmuje inulina - naturalny prebiotyk. Probiotyczne bakterie odżywiane inuliną pomagają w usuwaniu promieniotwórczego strontu z naszego organizmu i neutralizują znaczną część toksyn pokarmowych. Wpływają na zmniejszenie wydalania azotu przez nerki oraz obniżają produkcję amoniaku w jelitach. Następną korzyścią są wytwarzane przez bakterie krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe octowy czy propionowy. Oprócz osłaniania śluzówki jelita wpływają one na metabolizm glukozy, obniżając jej poziom we krwi, a także na metabolizm tłuszczów - z takim samym skutkiem. Są też regulatorem wzrostu oraz głównym źródłem energii dla komórek nabłonkowych okrężnicy.


Yerba Mate Adelga Mate ziołowa

Wspaniała Yerba Mate Adelgamate. Jest to naturalny i skuteczny sposób na pozbycie się nadwagi. Nie jest szkodliwa dla zdrowia (nie atakuje układu nerwowego, nie powoduje bezsenności, nie wpływa szkodliwie na metabolizm). Zmniejsza objętość brzucha, zmniejsza apetyt, reguluje funkcjonowanie nerek, zmniejsza stężenie kwasu moczowego i cukru. Zwalcza cellulit, zaparcia i zgage.
Zawartość: Yerba Mate 60,0% - Zielona Herbata 9,0% - Cedron 9,0% - Skrzyp 8,0% - Peperina 8,0% - Wodorosty 3,0% - Hisop 3,0%

Składniki ziołowe wykorzystane w ziołowych mieszankach yerba mate: • BOLDO - Surowiec działa głównie w obrębie przewodu pokarmowego. Wyciągi z liścia boldo (głównie boldaloina) zwiększają wydzielanie soku żołądkowego i poprawiają przyswajanie składników pokarmowych. Powodują również zwiększenie ilości wydzielanej żółci oraz zmianę jej właściwości fizykochemicznych. Zawarte w surowcu flawonoidy wykazują stosunkowo silne działanie rozkurczowe na mięśnie gładkie jelit i dróg żółciowych, co poprawia perystaltykę przewodu pokarmowego i ułatwia prawidłowy przepływ żółci. Flawonoidy te, oprócz działania spazmolitycznego, wykazują również właściwości moczopędne, co prowadzi do zwiększenia wydzielania moczu. Zawarty w surowcu olejek ma właściwości antyseptyczne i jest toksyczny dla pasożytów jelitowych.
  Wskazania: Stany zapalne wątroby, zmniejszone wytwarzanie żółci, stany skurczowe pęcherzyka żółciowego, pomocniczo w żółtaczce i kamicy żółciowej. Surowiec znajduje także zastosowanie w przewlekłych zaparciach i w zaburzeniach trawienia spowodowanych niedoborem soku żołądkowego (uczucie pełności, brak łaknienia).
 • MIĘTA - Liść mięty należy do jednych z bardziej wszechstronnych i najczęściej stosowanych ziół. Działanie surowca związane jest z obecnością olejku eterycznego, a w szczególności zawartego w nim mentolu. Inne substancje czynne np. garbniki posiadają drugorzędne znaczenie dla działania surowca, aczkolwiek ich zawartość również ma wpływ na kierunki działania. Wyciągi wzmagają czynność wydzielniczą żołądka oraz wątroby. Ponadto zmniejszają napięcie mięśni gładkich jelit i dróg żółciowych, przywracają ruchy perystaltyczne. Liście mięty posiadają właściwości przeciwbakteryjne oraz słabe właściwości uspokajające. Z surowca otrzymuje się olejek miętowy - Oleum Menthae piperitae, który działa podobnie jak liście mięty, ale znacznie silniej.
  Zastosowanie: Najczęściej surowiec jest stosowany w zaburzeniach trawiennych z objawami bólu brzucha i wzdęciami. Może być również stosowany w chorobach wątroby i dróg żółciowych np.: niedoborach żółci. 
 • SENES - ma działanie przeczyszczające, które warunkowane jest obecnością antranozwiązków. Powodują one podrażnienie ścian jelita grubego co prowadzi do wydzielania przez jego nabłonek śluzu i pobudzenia perystaltyki. Liście senesu charakteryzują się szybkim (w porównaniu z innymi surowcami antronowymi) działaniem: 6-8 godzin. Surowiec posiada również słabe działanie żółciopędne.
  Wskazania: Zaparcia anatomiczne szczególnie w wieku podeszłym i u osób otyłych. Zaparcia spastyczne (związane ze skurczami mięsni gładkich) w połączeni ze środkami rozkurczowymi.
  Uwagi: Substancje czynne surowca – antranozwiązki przechodzą do mleka matki, co może wywoływać biegunki o karmionego dziecka. Długotrwałe, nieuzasadnione stosowanie wszystkich środków przeczyszczających niesie ze sobą poważne zagrożenia dla zdrowia ! Może dochodzić do wyniszczenia organizmu na skutek zaburzenia wchłaniania składników pokarmowych, poważnych zaburzeń gospodarki elektrolitowej. Po odstawieniu środka przeczyszczającego często dochodzi do nasilenia zaparć. Przy zawartości zaledwie 3% senesu w mieszance ziołowej yerba mate działanie zioła jest bardzo łagodne.
 • SIEMIĘ LNIANE - Zewnętrznie surowiec ma działanie zmiękczające i przeciwzapalne. Wyciągi wodne z surowca zawierają śluz, który po podaniu doustnym powleka przełyk i ściany żołądka, utrzymuje się na nich przez długi czas i chroni przed środkami drażniącymi. Kiedyś podawano doustnie rozdrobnione nasiona, co wywoływało nieznaczne podrażnienie ścian jelit i pobudzenie ruchów perystaltycznych, ponadto spulchniały masy kałowe wskutek pęcznienia śluzu - pobudzało to do wypróżniania.
 • SKRZYP - jest wykorzystywany jako środek moczopędny o umiarkowanej sile działania. Działanie to związane jest głównie z obecnością soli mineralnych i flawonoidów. Te ostatnie warunkują również pewne działanie spazmolityczne surowca. Występujący w nim krzem jest w dużej części rozpuszczalny - dzięki czemu łatwo się przyswaja. Wykazuje działanie ogólnoustrojowe i wpływa pozytywnie na przemianę materii, stan naczyń krwionośnych oraz paznokci. Surowiec jest także stosowany przy niedoborach krzemu wynikających z zaburzeń w jego gospodarce. Uważa się też, że krzem zawarty w surowcu może ułatwiać otorbianie ognisk gruźlicy.
  Wskazaniami do stosowania skrzypu są stany zapalne dróg moczowych i kamica nerkowa. Często jest też stosowany w preparatach poprawiających stan skóry, paznokci i włosów. W medycynie ludowej skrzyp stosowano w krwawieniach (również miesięcznych), chorobie gośćcowej i chorobach płuc.
  Przeciwwskazania: Nie stosować jako środka moczopędnego przy obrzękach pochodzenia sercowego lub nerkowego.
 • ZIELONA HERBATA powoduje zwiększenie spalania tkanki tłuszczowej podczas spoczynku oraz zapobiega otyłości. Zwiększa spalanie tłuszczu podczas średnio intensywnych ćwiczeń, ale również poprawia wrażliwość na insulinę i tolerancję glukozy u zdrowych młodych ludzi.
 • WERBENA CYTRYNOWA CEDRON - pomaga w stanach wyczerpania organizmu, ale dodatkowo działa rozkurczowo i przeciwzapalnie. Ma też działanie ściągające, tonizujące, wiatropędne, wspomagające trawienie, przeciwutleniające, przeciwzapalne. Ma działanie relaksujące, uspokajające, antydepresyjne – wzmacnia układ nerwowy i uspokaja psychikę, dając poczucie odprężenia przez redukcję depresji i stresu. Harmonizuje funkcje serca, stymuluje aktywność macicy, wzmacnia laktację, wspomaga funkcje płuc, żołądka, trawienie oraz przyjemnie odświeża oddech. Znakomita przy wzdęciach, skurczach żołądkowych i jelitowych. Ma uspakajający wpływ na centralny system nerwowy, łagodzi migreny, depresje, nerwobóle, mdłości, częstoskurcz, pomaga regenerować i osłaniać komórki. Ma działanie przeciwgrzybicze, antywirusowe, antybakteryjne. Zawarty w lippii cyneol ogranicza namnażanie wirusów grypy, drożdżaków z gatunku Candida albicans, bakterii Escherichia coli, zaś geraniol pomaga w walce z pasożytami.
 • WODOROSTY - pilnują zdrowia oraz regulują wagę naszego ciała. Są idealnym partnerem w odchudzaniu. znakomicie oczyszczają organizm, wspomagają odporność, pracę serca, obniżają ciśnienie i poziom cholesterolu.
 • KOPER WŁOSKIzmniejsza napięcie mięśni gładkich przewodu pokarmowego i w pewnym stopniu dróg moczowych. Jest skutecznym środkiem wiatropędnym,zmniejsza wzdęcia i przywraca prawidłowe czynności trawienne. Powoduje pobudzenie czynności wydzielniczej żołądka, oraz nabłonka krtani i tchawicy, ponadto pobudza ruch nabłonka rzęskowego. Powoduje również pobudzenie czynności wydzielniczej gruczołu mlecznego.
 • INULINA -  prebiotyk - stymuluje wzrost korzystnej mikroflory przewodu pokarmowego (Bifidobacterium), powoduje obniżenie poziomu cholesterolu i lipidów w surowicy krwi, usprawnia pracę przewodu pokarmowego zapobiegając zaparciom, redukuje toksyczne metabolity, poprawia wchłanianie Ca z układu pokarmowego.
Źródło: http://www.farmakognozja.farmacja.pl/

Komentarze

ZdzisLaw pisze…
Jak dla mnie na odchudzanie nie ma nic lepszego niż yerba mate. Zestaw, który zamówiłem pomógł mi osiągnąć zamierzone wyniki i schudłem około 10 kilogramów. Yerba w połączeniu z dietą i ćwiczeniami może zdziałać cuda!

Popularne posty z tego bloga

JAK NARYSOWAĆ ŚW. MIKOŁAJA

JAK NARYSOWAĆ ŚW. MIKOŁAJA? Zapraszamy do sklepu:
Kliknij tutaj a na najlepszym blogu w sieci znajdziesz przepis na samodzielne narysowanie takiego pięknego św. Mikołaja:
Wystarczy go tylko pokolorować i gotowy - jak żywy.

Najlepszy konfigurator komputera w Koszalinie

Jak złożyć tanio i dobrze komputer stacjonarny do gier, internetu, nauki, multimediów, obróbki wideo lub 3d - to proste:
Najlepszy konfigurator komputera w sklepie MGR & IMAR w Koszaliniepomoże wybrać i zmontować najlepiej dostosowany do potrzeb i możliwości komputer stacjonarny. Zapraszamy

Stosujemy najnowsze komponenty renomowanych firm w atrakcyjnej cenie.

PROMOCJA: PŁACISZ TYLKO ZA PODZESPOŁY! GRATIS: dobór częściGRATIS: dostawaGRATIS: pomoc przy montażuGRATIS: instalacja systemu Windows zakupionego u nas i jego konfiguracjaGRATIS: instalacja DARMOWEGO - pakietu biurowego, antywirusa i innych potrzebnych darmowych i legalnych programówGRATIS: aktualizacja systemu, sterowników do najnowszych wersjiGRATIS: gwarancja dwuletnia na każdy podzespół GRATIS: plomba do zaplombowania komputera (tylko dla idiotów)GRATIS: radość z długoletniego użytkowania niepowtarzalnego komputera PROMOCJA: PŁACISZ TYLKO ZA PODZESPOŁY!

Najlepszy router do sieci kablowych

Proponujemy routery do sieci kablowych firmy LevelOne zapewniającej wysoką jakość - my dajemy hurtową cenę- już od 59zł brutto.
Marka LevelOne została założona w 1991 w Dortmundzie, w Niemczech przez Digital Data Communications GmbH.
To najlepsze, tanie routery do kablówki, czyli pasują do internetu dostarczanego z TKK, sieci Edata i Gawex oraz wszystkich korzystających z technologii DSL. Zapraszamy do sklepu w Koszalinie.
Producent daje gwarancję aż pięcioletnią(!!) co jest potwierdzeniem wyjątkowej na polskim rynku jakości urządzeń  firmy LevelOne.


ROUTER DSL WIFI G/N150 + LANX4 LEVELONE (WBR-6002) 
Prędkość do 150Mbps dzięki technologi 802.11n Draft 2.0Automatyczny wybór kanałówPrzycisk On /Off pozwala na szybkie wyłączenie sieci bezprzewodowejMożliwość ustawienia godzin pracy sieci bezprzewodowejProste zabezpieczenie sieci przez przycisk WPSZaawansowany Firewall, ręczne ustawienia trasMożliwość połączenia WISP - router łączy się z dostawcą internetu przez wifi a kablem dostarcza n…